OFERTY PRACY

Programista Java

Miejsce pracy: ZDALNIE, Polska

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: praca w jednym z biur - Kraków / Bielsko-biała / Katowice / Rzeszów / Płock - praca hybrydowa  (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Implementacja oraz weryfikacja rozwiązań stworzonych w języku Java
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Sporządzanie dokumentacji i oprogramowania

Czego dotyczy projekt:

System ERP - jest narzędziem, które wspomaga i usprawnia zarządzanie instytucjami oraz oferuje wszechstronne wsparcie w procesach podejmowania decyzji, niezbędnych dla funkcjonowania jednostek sektora publicznego. Do  projektu związanego z nową wersją zintegrowanego systemu ERP, wykorzystują najnowsze trendy budowy systemów rozproszonych bazujących na architekturze mikroserwisów oraz microfrontend.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych)
  • Praktyczna znajomość Java SE w wersji 11+
  • Znajomość dobrych praktyk oraz wzorców dla aplikacji 3 warstwowych i architektury rozproszonej
  • Wiedza z zakresu baz danych
  • Znajomość: Spring boot / cloud / data / security / webflux etc oraz Hibernate i DDD
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pracy w kulturze DevOps
  • J. angielski (w stopniu pozwalającym czytanie dokumentacji)

W zamian za swoją pracę otrzymasz:

  • Pracę w 45 osobowym zespole Programistów (10 Seniorów / 20 Mid / 15 Juniorów)
  • Interesujący i pełen wyzwań projekt wykorzystujący najnowsze trendy budowy systemów rozproszonych bazujących na architekturze mikroserwisów oraz mocrofrontendzie
  • Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
  • Pracę w przedziale 8-17 (poniedziałek – piątek) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności – firma poszukuje Juniorów / Midów / Seniorów
  • Premia roczna
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
  • Bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą oraz płaska struktura organizacyjna
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.