OFERTY PRACY

Specjalista ds. wycen - branża metalowa

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Wycen - Branża Metalowa

Miejsce pracy: Dębica

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Komplementacja dokumentacji potrzebnej do sporządzenia wyceny
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych oraz wyceny detali, maszyn i urządzeń produkowanych dla Klientów
  • Opracowywanie zapotrzebowania materiałowego
  • Komunikacja z Klientem podczas procesu wyceny

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji oraz analizowania dokumentacji technicznej
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie około 5500zł brutto
  • Premię ustalaną indywidualnie
  • Możliwość wyboru godzin pracy w przedziale 6:00-16:00 (8h)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie dodatkowe
  • Rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista ds. wycen - branża metalowa”