OFERTY PRACY

Operator maszyn CNC w branży metalowej

Miejsce pracy: Czudec, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16997), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Czudec

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLINETA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń: walcarki do blach i prasy krawędziowej
  • Wykorzystywanie rysunku technicznego w procesie tworzenia

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobny stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długofalowej współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto
  • Prace w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
  • Przyjazne zaplecze socjalne i stołówkę zakładową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Operator maszyn CNC w branży metalowej”