OFERTY PRACY

Monter Elektronik / Monter Automatyk

Miejsce pracy: Mielec, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Monter Elektronika / Montera Automatyka

Miejsce pracy:
Wadowice Górne (okolice Mielca) + 4 wyjazdy jednodniowe na terenie Polski w celach montażowych (w miesiącu)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Montaż produktów (urządzenia przemysłu 4.0) na podstawie dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja prototypów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów przy montażu prototypów
  • Doradztwo w zakresie rozwijania produktów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz umiejętność lutowania
  • Prawo jazdy kat. B

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kompetencji + premię
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Karta MultiSport
  • Ubezpieczanie grupowe
  • Karta paliwową
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do pracy – komputer, telefon, samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Monter Elektronik / Monter Automatyk”