OFERTY PRACY

Programista Liferay

Miejsce pracy: Kraków, małopolskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: praca w jednym z biur - Rzeszów / Kraków / Gdańsk / Katowice / Tarnów / Nowy Sącz - praca hybrydowa  (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • Rozwój modułów oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania

Krótki opis projektu: Jeden z największych systemów informatycznych obsługujący kilka milionów użytkowników. Rozwiązanie, z którego na co dzień korzystają pracodawcy, osoby ubezpieczone, lekarze oraz świadczeniobiorcy. W ramach systemu działają aplikacje służące np. do obsługi dokumentów ubezpieczeniowych, elektroniczna obsługa wniosków, rejestracja wizyty w dowolnej placówce, elektroniczne zwolnienia lekarskie.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie Wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne (inżynier/ magister)
  • Znajomość Liferay
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)
  • Doświadczenie w utrzymaniu dużych, zintegrowanych systemów informatycznych działających w Internecie

W zamian za swoją pracę otrzymasz:

  • Interesujący i pełen wyzwań projekt, w którym pracuje obecnie blisko 180 osób
  • Udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemu obsługującego kilka milionów użytkowników
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.
  • Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
  • Pracę w przedziale 8-17 (poniedziałek – piątek) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premia roczna
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Programista Liferay”