OFERTY PRACY

Operator maszyn

Miejsce pracy: Łąka, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa "GRH Polska (nr licencji 16998) dla swojego Klienta -innowacyjnej, prężnie rozwijającej się polskiej firmy, mającej swoją siedzibę w Łące. W związku z rozwojem Przedsiębiorstwa poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator Maszyn
Miejsce pracy : Łąka
Oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz zapewnienie ciągłości ich pracy
  • Ustawianie oraz wczytywanie odpowiedniego programu
  • Bieżąca kontrola jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy (okres próbny), po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Szkolenie przygotowawcze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj