OFERTY PRACY

Kierowca kat. B lub C

Miejsce pracy: Łańcut, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Załadunek towaru na samochód
  • Rozwożeniem towaru po sklepach i hurtowniach spożywczych na Podkarpaciu

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z pracą kierowcy (mile widziane w branży spożywczej)
  • Prawo jazdy kat. B lub C
  • Aktualną książeczkę sanepidowską

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat – firma poszukuje osób do stałej współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach porannych: 6:00 – 14:00 (mogą zdarzyć się zmiany 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00 – zależnie od otrzymanego terenu)
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia jako kierowca
  • Dodatkowa premia związana z terminowością dostaw

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Kierowca kat. B lub C”