OFERTY PRACY

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownika Produkcji

Miejsce pracy: Rzeszów

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

W zamian otrzymasz:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • 3 zmiany: 7:00 - 15:00 / 15:00 - 23:00 / 23:00 - 7:00
  • Umowa o pracę – szukamy kogoś do stałej współpracy (pierwsze 3 miesiące - zatrudnienie przez agencję, następnie bezpośrednio przez klienta)
  • Wynagrodzenie 3100 - 3200 zł brutto (18,50 zł brutto/h), po 3 miesiącach podwyżka od 1,5 do 3,5 zł brutto na każdej przepracowanej godzinie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Pracownik produkcji”