OFERTY PRACY

Szpachlarz

Miejsce pracy: Annecy, Francja

Szpachlarz
Miejsce pracy: okolice Annecy (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Szpachlowanie łączeń płyt kartonowo - gipsowych,
  • Przygotowywanie powierzchni

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót,
  • Motywacja do pracy i termonowość,
  • Znajomość języka francuskiego – mile widziana,
  • Prawo jazdy – mile widziane,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
  • Pracę zapewnioną na dłuższy okres czasu,
  • DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
  • Terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe,
  • Wynagrodzenie od 11,30 euro / h
  • Dodatki i premie uznaniowe
  • Diety - 9,10 euro
  • Nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25%,+50%
  • Wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%,
  • Wyrobienie karty ekuz,
  • Składki ZUS opłacane od średniej krajowej,
  • Płatny urlop,
  • Pokrycie kosztów za badania lekarskie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv poprzez przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.