OFERTY PRACY

Płytkarz / Glazurnik

Miejsce pracy: Grenoble, ..., Francja

Miejsce pracy: okolice Alp, Grenoble (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie powierzchni,
  • Układanie płytek,
  • Fugowanie,
  • Drobne zabudowy,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dokładność i terminowość w wykonywanych pracach,
  • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań,
  • Znajomość języka francuskiego – mile widziana,
  • Prawo jazdy – mile widziane,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
  • Pracę do końca roku z możliwością współpracy na przyszły rok,
  • DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
  • Terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe,
  • Wynagrodzenie od 11 euro/h,
  • Dodatki i premie uznaniowe,
  • Dieta 9,70 euro
  • Nadgodziny płatne według prawa francuskiego,
  • Częściowy zwrot kosztów podróży,
  • Wyrobienie karty ekuz,
  • Składki ZUS opłacane od średniej krajowej,
  • Płatny urlop,
  • Pokrycie kosztów za badania lekarskie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie swoich cv poprzez przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij aplikację na stanowisko„Płytkarz / Glazurnik”