OFERTY PRACY

Pracownik odlewni

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) dla swojego Klienta WSK Zakład Metalurgii jednej z wiodących firm w branży metalurgicznej poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji w dziale odlewni
Miejsce pracy: Rzeszów
Oferta pracy outsorcingowej

Opis stanowiska:

  • Pomoc na produkcji odlewów
  • Wykonywanie odlewów form i rdzeni
  • Zaczyszczanie odlewów
  • Bieżąca kontrola jakości

Wymagania:

  • Dokładność, precyzyjność
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie - 3 miesięczny okres próbny, po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia przygotowujące, możliwość przyuczenia i zdobycia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy wolne
  • Zarobki rosnące z miesiąca na miesiąc wraz z doświadczeniem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ