OFERTY PRACY

Hydraulik

Miejsce pracy: La Rosiere , Francja

Hydraulik
Miejsce pracy: La Rosiere (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:
  • montaż sieci (wody zimnej , wody ciepłej, kanalizacji, instalacji gazowych),
  • montaż kotłów,
  • sprawdzenie szczelności instalacji,
  • biały montaż,
  • kształtowanie, gwintowanie i instalacja rur

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka francuskiego – mile widziana
  • dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
  • wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
  • prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
  • pracę do końca roku z możliwością współpracy na przyszły rok,
  • DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
  • terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe,
  • wynagrodzenie od 10,50 euro /h w zależności od doświadczenia do negocjacji
  • dieta - 8,90 euro
  • posiłek w południe
  • nadgodziny płatne według prawa francuskiego,
  • częściowy zwrot kosztów podróży,
  • wyrobienie karty ekuz,
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej,
  • płatny urlop,pokrycie kosztów za badania lekarskie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie cv poprzez przycisk APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.