OFERTY PRACY

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wysoka Głogowska, podkarpackie

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998), dla firmy zajmującej się obróbką cieplno-chemiczną, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wysoka Głogowska

DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE!

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Przygotowywanie wsadów
  • Załadunek kontenera do pieca lub lakierni
  • Kontrola jakości

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę – szukamy kogoś do stałej współpracy
  • Wynagrodzenie początkowe: 3000 – 3200 zł brutto
  • Dla chętnych - bardzo dobrze płatne nadgodziny (I godzina - 180 zł netto, II godzina - 200 zł netto, III godzina - 220 zł netto)
  • Premie świąteczne
  • Dodatkowe bonusy finansowe za gotowość do pracy w dni świąteczne
  • Pracą 3 zmianową 6-14 / 14-22 / 22-6 w systemie 4 dni pracy – 2 dni wolne itd.

Oczekujemy:

  • Uprawnień na obsługę wózków widłowych - NIE WYMAGAMY UPRAWNIEŃ UDT

Wyślij aplikację na stanowisko„Operator wózka widłowego”