OFERTY PRACY

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wysoka Głogowska, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta z branży obróbki cieplno-chemicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wysoka Głogowska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zadania:

•Przygotowywanie wsadów
•Obsługa wózka widłowego
•Załadunek kontenera do pieca lub lakierni
•Kontrola jakości procesu i wyrobu

Oczekujemy:

Uprawnień operatora wózka widłowego
Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany, w systemie pracy ciągłej
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres próbny 6 miesięcy, po tym czasie zatrudnienie bezpośrednio u klienta
•Wynagrodzenie 3000 zł brutto na okresie próbnym
•Premie świąteczne
•Dla chętnych - bardzo dobrze płatne nadgodziny
•Inne dodatkowe benefity pieniężne
•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Wyślij aplikację na stanowisko„Operator wózka widłowego”