OFERTY PRACY

Elektryk

Miejsce pracy: Sanok, podkarpackie

Dla naszego klienta, renomowanego producenta części dla przemysłu motoryzacyjnego i sprzętu gospodarstwa domowego, poszukujemy:

Elektryka

Miejsce pracy: Sanok

Zadania:

  • Usuwanie defektów maszyn
  • Nadzór nad instalacją elektryczną zakładu
  • Montaż oraz usuwanie defektów instalacji oświetleniowej oraz elektrycznej
  • Wykonywanie przyłączy elektrycznych do maszyn i urządzeń

Szukamy kogoś kto:

  • Posiada min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku elektryka lub pokrewnym
  • Ukończył min. szkołę zawodową i ma uprawnienia SEP E1
  • Jest dyspozycyjny do pracy 3- zmianowej (6:50-14:50, 14:50-22:50, 22:50-6:50)

Rekomendujemy pracodawcę gdyż:

  • Oferuje umowę o pracę z wynagrodzeniem dostosowanym do doświadczenia pracownika
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • Wraz z wynagrodzeniem podstawowym oferuje dodatek stanowiskowy i do 35% premii
  • Priorytetem jest dla niego wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji, techniki i nowych materiałów, a co za tym idzie pracownicy mogą rozwijać się wraz z firmą poznając nowoczesne technologie
  • Oferuje stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • Pracownicy mają możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a także otrzymują nagrody jubileuszowe