OFERTY PRACY

Pracownik ogólnobudowlany FR

Miejsce pracy: Annecy, Francja

Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: okolice Annecy (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • malowanie
  • szpachlowanie
  • układanie płytek
  • drobne zabudowy
  • drobne prace murarskie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka francuskiego – MILE WIDZIANA,
  • dokładność i terminowość w wykonywanych pracach,
  • wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
  • pracę na dłuższy okres czasu,
  • DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
  • terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe,
  • wynagrodzenie od 11 euro /h,
  • dodatki i premie uznaniowe,
  • nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25% i +50%,
  • wyrobienie karty ekuz,
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej,
  • płatny urlop,
  • wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%,
  • pokrycie kosztów za badania lekarskie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv poprzez przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kanydatami.

Wyślij aplikację na stanowisko„Pracownik ogólnobudowlany FR”