OFERTY PRACY

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Rogoźnica, podkarpackie

Pracownik produkcji odlewów
Miejsce pracy: Rogoźnica
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:
  • Obsługa maszyn ciśnieniowych, automatów i półautomatów odlewniczych
  • Obsługa urządzeń peryferyjnych maszyn ciśnieniowych (łyżki zalewającej, urządzenia smarującego itp.)
  • Uzupełnienie środków smarujących formy i tłoki zgodnie z procesem technologicznym
  • Wykonywanie odlewów zgodnie z procesem technologicznym
  • Bieżące pomiary produktu

Więcej na: https://www.youtube.com/watch?v=05x7EGTJYQE

Wymagania:
  • Chęci do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowy (6:20 - 14:20, 14:20 - 21:20, 21:20 - 6:20)

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (okres próbny), po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio u klienta.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w stabilnej firmie
  • Szkolenia wstępne przygotowującej do pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bezproblemowe dojazdy do pracy komunikacją miejską

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz

Wyślij aplikację na stanowisko„Pracownik produkcji”