OFERTY PRACY

Kierownik magazynu / logistyki

Miejsce pracy: Czeladź, śląskie

Dla naszego klienta, firmy świadczącej kompleksową usługę magazynową i logistyczną dla firm spedycyjnych, handlowych i produkcyjnychposzukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownika magazynu / logistyki

                                             Miejsce pracy: Czeladź

                                                   Twoje zadania:

• Koordynowanie praca magazynu
• Nadzór nad podległym personelem
• Nadzór nad flotą samochodów dystrybucyjnych
• Kontakt z klientami i przedstawicielami handlowymi
• Planowanie tras samochodów dystrybucyjnych
• Praca w systemie SAP

                                               Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie - minimum średnie
• Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika magazynu
• Znajomość branży
• Znajomość obsługi programu SAP
• Umiejętności planowania czasu pracy
• Zaangażowanie, dokładność
• Prawo jazdy kat. B

                                           Nasza oferta dla Ciebie:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
• Zapewnione narzędzia pracy: laptop, telefon
• Pracę w godzinach od 7 do 15
• Pracę na atrakcyjnym zawodowo stanowisku

Wyślij aplikację na stanowisko„Kierownik magazynu / logistyki”