OFERTY PRACY

Koordynator Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Łąka, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta z branży metalowej, innowacyjnej polskiej firmy produkującej elementy złączne, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łąka, obok Rzeszowa

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zadania:

•Nadzorowanie pracy zespołu mechaników i elektryków
•Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, linii i innych urządzeń produkcyjnych
•Nadzorowanie stanu technicznego oraz właściwej eksploatacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
•Kierowanie naprawami maszyn i urządzeń oraz analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych
•Prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia maszyn, rozbudowy instalacji przemysłowych
•Prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej i administracyjnej

Oczekujemy:

•Min. 1-rocznego doświadczenia w obszarze zarządzania utrzymaniem ruchu
•Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
•Wiedzy i doświadczenia w zakresie organizacji obsługi technicznej maszyn
•Znajomość zagadnień 5S i Lean Manufacturing mile widziana
•Wykształcenia min. średniego technicznego
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

•Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku
•Wynagrodzenie 2500 zł brutto na okresie próbnym
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres próbny 6 miesięcy, po tym czasie zatrudnienie bezpośrednio u klienta
•Pracę w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie
•Niekorporacyjne zwyczaje i procedury
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Szkolenia branżowe
•Premie świąteczne
•Ubezpieczenie grupowe
•Możliwość korzystania ze stołówki zakładowej
•Rodzinną atmosferę :)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Wyślij aplikację na stanowisko„Koordynator Utrzymania Ruchu”