OFERTY PRACY

Koordynator produkcji

Miejsce pracy: Łąka, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa "GRH Polska (nr licencji 16998) dla swojego Klienta -innowacyjnej, prężnie rozwijającej się polskiej firmy, mającej swoją siedzibę w Łące. W związku z rozwojem Przedsiębiorstwa poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator Maszyn
Miejsce pracy : Łąka
Oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu (trzy zmiany produkcyjne)
  • Nadzór nad bieżącą produkcją - zapewnienie osiągnięcia celów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Opracowywanie planów produkcji w porozumieniu z innymi działami w firmie
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Raportowanie wyników produkcyjnych z podległego obszaru

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza na temat procesów produkcyjnych
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Samodzielność, własna inicjatywa
  • Doświadczenie zarządzaniu zespołem pracowników
  • Wykształcenie techniczne (mile widziana inżynieria produkcji)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy (okres próbny), po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premię
  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
  • Dodatkowe benefity, premie świąteczne oraz stołówkę zakładową

Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij aplikację na stanowisko„Koordynator produkcji”