OFERTY PRACY

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zaczernie

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - poszukujemy osób do stałej współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia, po 3 miesiącach podwyżka
  • Pracę od poniedziałku do piątku (Wszystkie soboty i niedziele są wolne) w godzinach 7:00 - 15:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kwalifikacji

Wymagania:

  • Uprawnień na obsługę wózków widłowych
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Wyślij aplikację na stanowisko„Magazynier / Operator wózka widłowego”