OFERTY PRACY

Operator CNC

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998), dla firmy produkującej filtry do samochodów i maszyn, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Twoje obowiązki:

• Obsługa 2- i 3-osiowych tokarek i frezarek oraz zapewnienie ciągłości ich pracy
• Wykonywanie pomiarów detali za pomocą narzędzi pomiarowych
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Dbanie o stan techniczny maszyn i porządek w miejscu pracy

Oferujemy Ci:

• Zatrudnienie na umowę zlecenie przez okres 3 miesięcy, później możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
• Pracę od poniedziałku do piątku
Wynagrodzenie 17-20 zł brutto/h, w zależności od doświadczenia
• Nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy, przygotowany pod produkcję indywidualną, jednostkową jak i seryjną
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dużej firmie, z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej

Oczekujemy od Ciebie:

• Dyspozycyjności do dwuzmianowej pracy w godzinach 6:30-14:30 i 14:30-22:30
• Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
• Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Umiejętności czytania rysunków technicznych
• Wykształcenie kierunkowe jest mile widziane

Prześlij do nas swoje CV!