OFERTY PRACY

Operator CNC

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, firmy produkującej filtry do samochodów i maszyn, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zadania:

• Obsługa maszyn CNC (tokarek i frezarek) i zapewnienie ciągłości ich pracy
• Wykonywanie pomiarów detali za pomocą narzędzi pomiarowych
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Dbanie o stan techniczny maszyn i porządek w miejscu pracy

Oczekujemy:

Dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany (6:30-14:30 i 14:30-22:30)
Doświadczenia w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
• Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Umiejętności czytania rysunków technicznych
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę zlecenie na 3-miesięcznym okresie próbnym, później możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
Wynagrodzenie 17-20 zł brutto/h, w zależności od doświadczenia
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie produkcyjnej

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.