OFERTY PRACY

Dekarz

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Nasz Klient, Firma specjalizująca się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z budową instalacji fotowoltaicznych, poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Dekarz – montaż modułów fotowoltaicznych

Miejsce pracy:  praca w delegacjach – głównie południowa Polska

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne na dachach
  • Montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne na gruncie
  • Wykonywanie tras kablowych oraz montaż paneli

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia + dodatki za delegację
  • Darmowe mieszkanie służbowe dla pracowników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwinięcia doświadczenia zawodowego

Oczekiwania:

  • Znajomość budowy konstrukcji dachów
  • Znajomość metod uszczelniania dachu przy naruszaniu ciągłości izolacji
  • Doświadczenie przy wykonywaniu pokryć dachowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV