OFERTY PRACY

Kierownik projektu - Konstruktor ślusarki aluminiowej

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta:

Konstruktora ślusarki aluminiowej

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Rudna Mała)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej i rysunkowej
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • Koordynacja działań - końcowa weryfikacja realizacji montażu

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży okiennej
  • Znajomość programów: Licz Okno oraz MBCAD
  • Umiejętność dokonywania pomiarów ślusarki aluminiowej i uzgodnień na budowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Kierownik projektu - Konstruktor ślusarki aluminiowej”